Cześć. Hello.

Nazywam się Daniel Skarżyński – jestem edukatorem i popularyzatorem programów graficznych pomagającym architektom | architektom krajobrazu | architektom wnętrz w tworzeniu ich wymarzonych projektów.

Daniel Skarzynski bw

Otwieram drzwi od kuchni i ukazuję tajemnice jak szybko i przyjemnie przygotować dokumentację techniczną oraz nowoczesne wizualizacje z wykorzystaniem darmowego oprogramowania.

TO TAK MOŻNA W AUTOCADZIE – to niezwykłe zaskoczenie jak okazuje się, że można szybko wykonać na pozór mozolne i czasochłonne zadania przy projektowaniu. Uczę jak wykonywać projekty z naciskiem na opracowanie własnego organicznego standardu pracy tzw. work flow

Pomagam zrozumieć w prosty sposób zasady działania programów takich jak AutoCAD, Blender, Unreal Engine, Sketchup, Lumion, Twinmotion, Photoshop oraz Affinity, abyś mógł zacząć samodzielnie wykonywać projekty twoich marzeń.

projekt ogrodu
projekt ogrodu
ogrod1

W branży projektowej działam już od 15 lat. Jestem autorem ponad 100 projektów ogrodów i 250 roślinnych ścian.

Od kiedy pamiętam zawsze starałem się łączyć ze sobą niezliczone pasje. Programowanie, malarstwo, rysunek, grafika komputerowa. Moją przygodę z komputerami zacząłem naturalnie na C64, następnie Amiga i PC. W liceum zachłysnąłem się HTML’em oraz odkrywaniem Internetu.

Poszukując kierunku studiów natknąłem się na architekturę krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu – co w moim przypadku było strzałem w dziesiątkę. Studia pozwoliły mi na rozwijanie wszystkich moich pasji. Dla mnie projektowanie ogrodów to przede wszystkim łączenie techniki i sztuki.

Zachęcony dalszym kształceniem podjąłem pracę naukową na Uczelni skupiając się na możliwości realizacji wertykalnych ogrodów. Podczas badań zaprojektowałem i stworzyłem pierwszy zewnętrzny modułowy pionowy ogród przystosowany do polskich warunków klimatycznych.

Już na studiach zauważyłem także jaką satysfakcję daje mi uczenie innych – zwłaszcza możliwości jakie daje projektowanie w AutoCAD’zie oraz tworzenie wizualizacji w 3ds Maxie. Aktualnie webinary, blog oraz tutoriale na youtubie pozwalają mi dotrzeć do szerszego grona odbiorców – osób, które pragną zdobywać nową przydatną wiedzę.